محسن طاهری مدیر عامل نمونه اخلاق در باشگاه های ایران

  محسن طاهری مدیر عامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به عنوان یکی از بهترین مدیران عامل نمونه اخلاق در حوزه باشگاه های ایران معرفی شد.

مدیران برتر سال ۱۳۹۵ ورزش ایران در ۲۲ حوزه مدیریتی معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری سپاهان و به نقل از معاونت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان قهرمانان ملی ورزش ایران، از سوی شورای مرکزی این سازمانِ ، برگزیدگان ششمین همایش ملی تجلیل از مدیران برتر سال ورزش یادواره سرلشگر شهید پاسدار ورزشکار حاج حسن طهرانی مقدم، پدر موشکی جهان اسلام در سال ۱۳۹۵ هجری شمسی، سال گرانقدر اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، در حوزه‌های ۲۲ گانه مدیریتی ورزش کشور پس از نظرسنجی‌های ویژه و متعدد از خبرگان و کارشناسان ورزش کشور انتخاب شدند و طی مراسم باشکوهی همچون سنوات گذشته در حضور مقامات عالیرتبه کشوری، لشگری، مدیران، قهرمانان، مفاخر و اسطوره های ورزش کشور در دهه سوم تیرماه تجلیل رسمی خواهند شد.

بنابراین گزارش ، برگزیدگان نهایی به شرح زیر اعلام می‌شود:

۱- رؤسای برتر فدراسیون‌ها:

الف) بخش اقتصاد مقاومتی:
علی مرادی (وزنه برداری) محمد رضا داورزنی (والیبال) محمودخسروی وفا (جانبازان و معلولین) فضل الله باقرزاده (شمشیربازی)

ب) بخش مدیریت جهادی:
مهندس مهدی تاج (فوتبال) دکتر رسول خادم ازغدی (کشتی) ، سید محمد پولادگر (تکواندو)  دکتر مهدی علی نژاد (ووشو)

ج) حوزه دیپلم افتخار:
دکتر غلامرضا نوروزی (پزشکی ورزشی)
غلامعلی محمدعلیپور (انجمن‌های ورزشی)
استاد محمود مشحون (بسکتبال)
ناصر پورعلیفرد (پرورش اندام)

۲- دبیر برتر فدراسیون‌ها:

دکترعلی توفیق (بسکتبال) استاد بیژن شفیع خراسانی (ورزش‌های کارگری) دکتر محمود افشاردوست (والیبال) استاد محسن آشوری (کاراته) رضا لایق(کشتی)

۳- مدیرکل برتر ادارات ورزش وجوانان:

کوروش صبوریان (خراسان رضوی) غلامعلی دانشور (هرمزگان) مجتبی جوهری (کرمانشاه) فرزاد فتاحی (سمنان) محمد مشهدی آقایی(قزوین)

۴- معاون برتر مدیران کل استان‌ها:

حسن میرزا آقابیگ (استان تهران)

۵- مدیر برتر بانوان ورزش کشور:

زهرا سروی (تکواندو) فریبا محمدیان (معاونت وزارت ورزش و جوانان ) طاهره علی آبادی (تیراندازی) شهین نظری (ووشو)

دیپلم افتخار: لیلاصوفی زاده (فدراسیون فوتبال)

۶- مدیرکل برتر ورزش نهادهای کشور:

سردار محمدعلی باران چشمه (تربیت بدنی نیروهای مسلح) امیرسرتیپ دوستاد جمشیدفولادی (تربیت بدنی ارتش) سردار کاظم یزدانی (رییس سازمان تربیت بدنی بسیج) سید امیرحسینی (رییس فدراسیون ورزش کارگری) غلامرضا شاه کرمی (ورزش وزارت نفت)

۷- مدیران برتر اخلاق ورزش کشور:

محمدرضا داورزنی (والیبال) ایرج رحمانی (مدیرکل امور استان‌های وزارت ورزش) محمدعلی شجاعی (فدراسیون تیراندازی باکمان) هاشم اسکندری (فدراسیون بولینگ و بیلیارد) مهدی تاج (فدراسیون فوتبال) رضا زارعی (فدراسیون کوهنوردی) محمدحسین مقصودلو (کبدی) احمد ناطق نوری (بوکس) مجید شایسته (تنیس)

۸- مدیران برتر جوان ورزش کشور:

محمد جواهری (باشگاه گل گهر سیرجان) پریا شهریاری (فوتبال ساحلی) سعید فتاحی (لیگ برتر فوتبال) بهرام رضاییان (باشگاه جم پارس جنوبی)

۹- مدیران برتر فرهنگی ورزش کشور:

محمود خسروی وفا (فدراسیون جانبازان و معلولین) سردار داود آذرنوش (سازمان بسیج ورزشکاران کشور) سید محمد پولاگر (تکواندو) داود نورچه ای (معاونت فرهنگی بنیاد شهید تهران) مهرداد حاجی خانی (شهردار جمعه تهران)

۱۰- مدیران برتر حامی پیشکسوتان ورزش کشور:

بهروز منتقمی (مدیرکل امور اداری وزارت ورزش وجوانان) مجید کیهانی (دوومیدانی) علی مرادی (وزنه برداری) رضاحیدری (کونگ فو) حبیب الله شیرازی (هیات فوتبال تهران)

بخش دیپلم افتخار:

سیداکبر محمود علوی (شرکت شهروند)
رسید حمیدخاتمی پور (بخش خصوصی) محمدرضا جلالیان (بخش خصوصی) رامبد جوان (برنامه خندوانه شبکه نسیم) علی ایلکا (حوزه جنوب شرق ورزش و جوانان تهران)

۱۱- مدیران برتر هیات‌ها و انجمن‌های ورزشی کشور:

پهلوان عبدالله عزیزی (کشتی تهران) مهندس فرهاد سلگی (فوتبال ناشنوایان) نقی کلانتری (کشتی دانشگاه پیام نور) سردار جواد ششگلانی (فوتبال آذربایجان شرقی) محمود نوری (والیبال تهران) محمدحسین ریاحی (دوچرخه سواری یزد) لقمان رضایی (کشتی ایذه)

۱۲- مدیران برتربین المللی ورزش کشور:

 برانوش نیک بین الملل (وزارت ورزش وجوانان) بهرام شفیع (هاکی) مهدی علی نژاد (ووشو) رسول خادم ازغدی (کشتی)

۱۳- مدیر برتر حقوقی ورزش کشور:

روزبه وثوق احمدی (کشتی و فوتبال)

۱۴- مدیر برتر بخش خصوصی ورزش کشور:

محمدرضا زنوزی مطلق (گسترش فولاد تبریز) مدیریت دانشگاه آزاداسلامی کشور/ ابوالفضل انصاری (بیمه رازی)

۱۵- مدیر برتر باشگاه‌های ورزش کشور:

 احمد سعادتمند (بانک سرمایه)

محمد دادگان (دانشگاه آزاد) سعید آذری (ذوب آهن اصفهان) محمود شیعی (پیکان تهران) سرهنگ ابوالفضل خداقلی پور (مقاومت بسیج کشور)

۱۶- مدیر تیم‌های باشگاهی (سرپرست):

 محمدرضا ساکت (مدیر تیم‌های ملی فوتبال) محمود خوردبین (پرسپولیس تهران) امیرخوش خبر (والیبال)

۱۷- مدیر برتر اخلاق ورزش باشگاهی کشور:

محسن طاهری (سپاهان اصفهان) محمود شیعی (پیکان تهران)  احمد سعادتمند (پرسپولیس تهران) محسن طاهری (سپاهان اصفهان) رضا درویش (سایپاتهران)

۱۸- مدیر برتر حامی ورزش کشور:

محسن پورکیانی (بیمه ایران) علی اصغر مونسان (سازمان منطقه آزاد کیش) محمدرضاشه بخش (کرمان خودرو) مجید قاسمی (بانک پاسارگاد)

دیپلم افتخار ویژه:

حمیدرضا مومنی (سازمان منطقه آزاد قشم)

۱۹- مدیر برتر خیر ورزشی ساز کشور:

مجید قاسمی (بانک پاسارگاد) حیدرعلی کامیاب (مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس) پهلوان محمدرضا طالقانی (اسطوره ورزش) علیرضا دبیر (اسطوره ورزش) سیدمناف هاشمی (رییس ستاد خیرین ورزشی ساز کشور)

۲۰- مدیر برتر روابط عمومی ورزش کشور:

الف): حوزه ادارات کل ونهادها:

پیام نظر (ورزش وجوانان تهران)

ب):حوزه باشگاهی:

پندار خمارلو (پرسپولیس تهران)

ج): حوزه فدراسیونی:
مسعود عسگری (کشتی) علیرضا مرادی (دانشگاهی) حسن شکریان (تکواندو)
دیپلم افتخار:
محمد جماعت (ووشو) سعید میرزاییان (بوکس)
نکوداشت ویژه در این حوزه:

کامران شیرزادی (مدیر رسانه‌ای باشگاه ذوب‌آهن اصفهان، به پاس یک عمر مجاهدت وتلاش درعرصه رسانه ورزش کشور)

۲۱- مدیر برتر رسانه ورزش کشور:

الف): حوزه صداوسیما:
حسین آقا زمانی، احسان شیعه (شبکه تلوزیونی ورزش) داود عابدی (ورزش شبکه خبر) سیدحمید قاسمی (شبکه رادیویی ورزش)

دیپلم افتخار:
حسین ذکایی (دبیر شورای هماهنگی ورزش صداوسیما، به پاس دودهه خدمات ارزنده) عادل فردوسی پور (تهیه کننده برنامه نود شبکه سه، حامی تیم‌های ملی فوتبال) بهرام شفیع (تهیه کننده برنامه ورزش و مردم، حامی برتر قهرمانان و پیشکسوتان ورزش در رسانه) مجیدخواجه نژاد و مقداد مومن (تهیه کنندگان برنامه شب‌های فوتبالی، شبکه تلوزیونی ورزش، به پاس تلاش، خلاقیت و مدیریت جهادی) محمدعلی دهستانی (تهیه کننده برنامه ورزش شروعی دوباره، شبکه سوم سیما، حامی قهرمانان ایثارگر و مروج فرهنگ ایثار و شهادت در ورزش) افشین حسین خانی (تهیه کننده برنامه فرمول یک، از شبکه یک سیما، به پاس حمایت مداوم از قهرمانان و پیشکسوتان فراموش شده در ورزش در هر برنامه بطور مستمر)

ب): اخلاق ورزش رسانه:

اکبر باقری (سردبیر ورزش باشگاه خبرنگاران جوان سازمان صداوسیما)

ج): برخط (سایت ها و خبرگزاری‌ها):

پژمان راهبر (سایت ورزش سه)

دیپلم افتخار:
(حمید قدیمی) خبرگزاری ایرنا
(سیدمحمد مبین) خبرگزاری برنا
مجید کوهستانی (ورزشی سایت تابناک)

د): رسانه های مکتوب:

مهدی هژبری (خبر ورزشی)
نکوداشت: (مرحوم عباس عبدالملکی، سردبیراسبق روزنامه نود)

دیپلم افتخار:
(نکوداشت یک عمر خدمات ارزنده)

محمدسعید مدنی (مجله کیهان ورزشی)
غلامحسین شعبانی (مجله دنیای ورزش)
پرویز زاهدی (سردبیر اسبق روزنامه ایران با ۵۵ سال تلاش بی وفقه وتاثیرگذار)

۲۲- مدیر برتر ورزش شهروندی کشور:

سردار اصغرقیطاسی (ورزش شهرداری منطقه شش تهران) حمید شاهوردی (مدیرعامل باشگاه شهرداری تبریز) آناهیتا محبت (معاون ورزش شهرداری منطقه یک تهران) سعید طلوعی (شهردار منطقه ۷ تهران) حسین جلالی (معاونت ورزش سازمان منطقه آزاد کیش) فیض الله نفجم (شورای شهر ساری) رسول جزینی (شورای شهر اصفهان) مجتبی یزدانی (معاونت شهردار تهران)

© Copyright 2014, FCSepahan.‎design@ordiban